Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Włochy - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

180 000 zł9 113 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 0,9113 ha położona w miejscowości Włochy gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnącej przez miejscowość, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Koziel

Koziel(Włochy + 21 km)

86 000 zł800 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Górno-Parcele

Górno-Parcele(Włochy + 23 km)

99 000 zł8 900 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę rolną o powierzchni całkowitej ok. 0,89 ha. Numer ewidencyjny 123. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Klemencice

Klemencice(Włochy + 24 km)

997 499 zł20 695 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 2,069 ha Klemencice, gm. Wodzisław przy trasie S7. - powierzchnia 20 690 m (2,069 ha). - lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 (warszawa Kraków). - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 813 m² 164,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Lipie, w gminie Brody, przy ulicy Podłaziska bezpośrednio pod lasem, w zacisznym miejscu na końcu miejscowości. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Kępno

Kępno(Włochy + 25 km)

1 562 300 zł15 623 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność przemysłową - Kępno, ul. Przemysłowa kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5623 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Michalice

Michalice(Włochy + 13 km)

249 000 zł5 000 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa ok 50ar. w Michalicach k. Namysłowa! W sąsiedztwie zbiornik wodny. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Działoszyce

Działoszyce(Włochy + 22 km)

46 000 zł2 600 m² 17,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż - Dębiany, gm. Złota, powiat pińczowski Zostały wyznaczone granice geodezyjne w działce. Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Nowa Słupia

Nowa Słupia(Włochy + 6 km)

49 000 zł9 547 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Nowa Słupia, powiat kielecki. Nowa Słupia ma status miasta, co jest w niektórych przypadkach formalno-prawnych istotne! uwaga: można kupić albo Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

5 043 000 zł29 779 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mostki

Mostki(Włochy + 24 km)

170 000 zł1 728 m² 98,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj W cichym zakątku Z dogodnym dojazdem Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1729 m kw, zlokalizowaną w kompleksie działek budowlanych, w Mostkach k.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Włochy

Włochy,opolskie

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Włochy o powierzchni 900 m2 położoną w okolicy Namysłowa. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Włochy

Włochy,świętokrzyskie

62 000 zł6 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, służy jako działka rekreacyjna i wypadowa w piękne miejsca woj. Świętokrzyskiego z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij